Ирина | 2021-01-24 15:53:29

Гинекология

Доброго дня. Ми плануємо дитинку. Ну і звісно, не предохраняємося. Місячні були з 12 по 15. Зазвичай около 4 днів ідуть. Акт був 23 та 24. Яка є вирогідність, чи я вловила овуляцію? І чи щось вийде? 23 два рази акт був але переривом в 2-3 години

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте постоянный ли у вас менструальный цикл? Сколько дней? Не бывает ли сбоев?