Анна | 2021-05-30 17:53:02

Гепатит с

Доброго дня) в 2014 було виявлено антитіла до гепатиту с, плр методом не виявлено, генотип не типується, і така ситуація протягом останніх років, печінкові проби в нормі. Квітень 2021 перехворіла на ковід19, після цього втрата ваги -5кг за місяць. Показники крові погіршились, здала ЗАК +біохімія+печінкові. Гемоглобін 93, шое 22, білірубін пряма фракція 7,9

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Потрібно: 1 - уточнити стан стосовно хронічного гепатиту С - ХГС (анамнез + обстеження, якщо буде потрібно), за наявною інформацією його може і не бути взагалі; 2 - вточнити що насправді відбувається, що ховається під маскою постковідного синдрому, або це він й є... Робота досить не проста - фінанси, час, наполягання хворої та лікаря, але цілком можлива. Не треба думати, що ковід-19 - це легко як звичайне ГРВІ. Можете подивиться конференцій, що вже проходять по всьому світові по постковіду... Безкоштовну медичну допомогу (в обсязі нормативів) Вам повинен надати сімейний лікар