Оксана | 2021-06-05 16:52:31

Висока температура

У дитини 4 р температура 39, ногі,руки холодні, інших симптомів немає. Нурофен температуру не збив, швидка вночі вколола анальгін-температура знизилася до 37.5. Вранці темп.вище 38 не піднімалася. Дільничий педіатр(і лікарі швидкої) інших симптомів не встановили -легені чисті, горло в нормі, нежиті немає. Оскільки припухли повіки, то зробили узд нирок і сечовивідних шляхів-все в нормі. Аналіз сечі і крові ще не здавали, т.як прийом лікаря був після 12.00. Наразі (16.00) температура знову 39, ногі-руки холодні, дихання важке, нурофен не знизив температуру. Чи є це симптомами ковід? В сім'ї ніхто не хворів на ковід? Як діяти далі? Як збити температуру? Викликати швидку?

Ответы врачей 2

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо на фоні прийому нурофєну протягом 1,5 години температура не знижується можна дати парацетамолвмісні препарати (Панадол або Ефералган) у дозуванні на вагу дитини. Якщо після приойму цих препаратів температура не знизиться треба викликати карету швидкої допомоги. Якщо у дитини не було контакту з хворим на коронавірусну інфекцію скоріш за все причиною такої високої температури може бути якась інша інфекція. Так бажано здати аналіз крові розгорнутий, с-реактивний білок та загальний аналіз сечі. При високій температурі може бути важке дихання і дуже часте серцебиття. Дуже важливо давати зараз дитині пити - дрібними порціями але часто. З повагою,Анастасія Лазаренко
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте рекомендую вызвать скорую помощь!