Анастасия | 2021-06-08 08:33:59

Заболевание горла

Скажите пожалуйста что это может быть длиться уже 3 недели до этого ни чего не болело и сейчас не болит

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Де саме на фото? Єдине, що бачу дещо збільшені та запалені бічні лімфоїдні валики задньої стінки ротоглотки. Якщо скарг немає можливо це ваша норма? Будьте здорові!