Тетяна | 2021-06-15 16:43:04

Фімоз

Доброго дня. Зустрічаюся з 31 річним чоловіком. Побачила у нього фімоз 1 чи 2 стадії. Скажіть чи можливе повне одужання та повноцінний секс? У нього є труднощі з сечовипускання. Які можуть бути наслідки? Дякую

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Добрый день. Фимоз в 31 год лечится, но только хирургическим путём - круговое иссечение крайней плоти (обрезание). На фоне фимоза могут быть сложности в половом акте. Операция решает проблему. Обращайтесь :)