валентина | 2021-10-27 11:59:28

щитовидна залоза

Доброго дня ! мені 65 років , в 91 видалили вузли на щитовидці нічого не приймала з ліків . Зараз маю рeцидив ... TSH-<0.005 , FT4-33.34 ,FT3- 12.76 Буду вдячна , за Ваші рекомендації ..

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Добрий день! За відсутності УЗД передньої поверхні шиї, даних про вагу, ЕКГ, частоту серцевих скорочень і т.д. можу порекомендувати тирозол або еспа-карб по 10 мг 2-3 рази на день і повторити аналізи на ТТГ, вТ4, антитіла до рецептора ТТГ через 3-4 тижні і звернутися до ендокринолога.