Реклама

Як боротися з печією під час вагітності?

Як боротися з печією під час вагітності?

Кожна жінка під час вагітності хоче, щоб цей дуже важливий період її життя пройшов ідеально. Але часто його може зіпсувати таке неприємне явище, як печія. Цей неприємний симптом супроводжує вагітність ледь не у кожної другої жінки.

Що таке печія?

Печія – це стан, який виникає, коли вміст шлунку потрапляє у стравохід. Через шлункову кислоту, що немов обпікає стравохід, виникає неприємне відчуття.

Причини виникнення печії під час вагітності

Вагітність — це своєрідний стрес для організму жінки. Всі органи зміщуються в процесі росту плода, тиск на шлунок збільшується, і вміст шлунку може потрапляти у стравохід. Крім того змінюється гормональний фон: гормон прогестерон, рівень якого підвищується під час вагітності, розслаблює м'язи, у тому числі і клапан, що відокремлює шлунок від стравоходу. Інколи печія з'являється уже в перші місяці вагітності, підсилюється у другому і, особливо, в третьому триместрі. Зазвичай, її симптоми проявляються після їжі, особливо, якщо потім одразу прилягти.

Печія має яскраво виражені характерні ознаки, тому переплутати її з іншими симптомами малоймовірно:

donat mg

Щоб полегшити неприємні симптоми печії, спробуйте дотримуватись наступних рекомендацій:

І не варто турбуватись: печія в період вагітності є цілком нормальним явищем. Після народження малюка цей неприємний симптом не буде турбувати вас так часто.

Реклама

Поделиться:
Оценка
- 4.5 из 5 возможных (2 отзывов)