Olena Vedmid: 365 днів без цукру

Olena Vedmid: 365 днів без цукру

Проект #365днівбезцукру от Olena Vedmid продолжается. Уже есть 10 дней без сахара и дались они легко: ни сахарной ломки, ни депрессии. 

Олена Ведмідь
Олена Ведмідь
HR-director компанії Postmen
Минуло 10 днів, як я не їм цукор. І мені жодного разу не хотілось перекусити солодким.

Раніше мій обід складався з чаю з печивом, булкою або шоколадом. Тепер я стала пити більше води, мій сніданок – несолодкий йогурт з висівками, на обід – сир, риба та буряк.

Ввечері ми їмо різне: суп, рибу або м’ясо, каші, салати та овочі. Якщо я відчуваю голод між їжею, то беру трохи горіхів, сухих фруктів (полуниця, вишня, слива), свіжі фрукти або домашнє смузі (заморожені ягоди з бананом замість цукру). Можливо, зовнішніх змін не видно, але я сьогодні почуваю себе на багато краще.

Olena Vedmid: 365 днів без цукру - изображение №1

Перші десять днів

Мабуть, мені просто пощастило, думаю я. Бо мені взагалі не хочеться солодкого. Перші десять днів пройшли набагато легше, ніж могло би бути. Але є одна складність. Виявилось, що цукор є майже скрізь! Хліб, кетчупи-майонези, соки, консерви і навіть оселедець! Я почала читати надписи на етикетках ще більш прискіпливо. Тепер намагаюсь вибирати ще більш прості продукти.

Читайте также: Сколько сахара в продуктах питания

Найгірше те, що виявилось, що мій чоловік абсолютно і категорично проти цієї ідеї. Він вважає, що я легко піддаюсь на різні маніпуляції і що цукор – не найбільша проблема для України. Йому легко говорити, бо весь його цукор – це дві чайні ложки в день в каві! Але після довгих дискусій ми зійшлись на тому, що я сама не їм цукор, але його не змушую приєднуватись.

Перші десять днів - изображение №1

За цей період я була на кількох днях народженнях. Випадково згадала, що в саморобному лимонаді в ресторані також є цукор. Але було пізно – я допивала вже другу склянку. Скажу відверто, я відчула прилив енергії, мені хотілось говорити з друзями, веселитись і ще – пити більше лимонаду! Проте я перейшла на воду – і вечірка для мене завершилась швидше. Але тістечок з кремом мені абсолютно не хотілось!

На вихідних діти умовили спекти печиво. Я подумала-подумала і вигадала свій рецепт.

Всього 4 інгредієнти: різні горішки, вівсяне борошно, мед та вершкове масло. І я здивувалась, на скільки воно вийшло смачним! Єдиний мінус – воно занадто швидко закінчується.

Перші десять днів - изображение №2

І на завершення я хочу поділитись одним таємним місцем, де роблять смачні сухофрукти без додавання цукру: «УзварКо» – український виробник натуральних, екологічно чистих сухофруктів.

Фото: Ірина Завілінська

Читайте также: 

Материалы по теме:
Поделиться:
Оценка
- 4.75 из 5 возможных (4 отзывов)