Likar.info дарує стипендію на навчання: конкурс "Розумним бути модно"

Likar.info дарує стипендію на навчання: конкурс "Розумним бути модно"

Конкурс завершено!

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно»!

Ними стали:

1 місце посів Діденко Олексій Павлович, студент Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Есе на тему: «Вступ до ЄС через розвиток економіки та зміни в державному управлінні» набрало найбільше – 148 балів. Вітаємо переможця!

2 місце посіла Вахліс Інна Володимирівна, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Есе на тему: «Громадянське суспільство в Україні: проблеми побудови та шляхи їх вирішення» набрало 142 бали. Вітаємо переможницю!

3 місце посіла Устенко Тамара Андріївна, студентка Київського національного університету технологій та дизайну. Есе на тему: «Впровадження методів «циркулярної економіки» в текстильній промисловості України як важливий напрямок економіки країни на шляху до інтеграції в ЄС». Робота отримала 138 балів. Вітаємо!

Детальніше можна ознайомитися: http://openmedia.com.ua/results

***

Конкурс "Розумним Бути Модно" на отримання грантів на навчання в ЗВО в рамках програми соціальної мотивації сучасної молоді. Участь у змаганні пропонується брати на добровільній основі – за бажанням.

Open Media Group пропонує можливість отримання грошового гранту на навчання в Закладах Вищої Освіти. Відповідно до умов проекту до участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів та абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання державного замовлення та контрактної основи.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні та природничі дисципліни.

Конкурс проводиться компанією Open Media Group за підтримки партнерів:

Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до визначеного терміну надіслати в електронній формі наукове есе на тематику: "Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС".

Головна місія наукової роботи — вираження самостійного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів, у відповідності до обраного стилю. Питання пропонується розглянути за напрямками здобуття кваліфікації:

Детальні ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

Список ВИШів, абітурієнти та студенти яких можуть брати участь у конкурсі (доповнюється)

Нагороди гранту:

Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Термін проведення конкурсу:

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення "На Конкурс".

Переможці конкурсу визначаються незалежною суддівською колегією. Для отримання грантів, автори переможних робіт будуть запрошені до офісу компанії Open Media Group.

Поделиться:
Оценка
- 4.2 из 5 возможных (5 отзывов)