Харчування дитини, як запорука здоров’я та гармонійного розвитку

Харчування дитини, як запорука здоров’я та гармонійного розвитку

Якщо ви маєте щастя виховувати дитину, то обов'язково дбаєте про її здоровья та благополуччя у будь-який спосіб.

Тому одним з найпершим ваших кроків на шляху до гармонійного розвитку дитини повинно стати забезпечення збалансованого харчування у родині. Не зможете правильно налагодити харчування, отримаєте розлади травлення у дорослих членів родини, а також суттєве погіршення стану здоров’я вашої дитини з самого малечку. А хвора дитина, як відомо, то додатковий клопіт для вщент заклопотаних дорослих.

педиатрическая диетология

Проблему із здоров’ям можна вирішити на прийомі у спеціаліста в одному з державних чи приватних медичних закладів. Але для отримання кваліфікованої допомоги необхідно витратити багато часу та фінансів. Маючи тотальний брак обох складових, можна спробувати вдатися до економії. Для того на теренах мережі Інтернет існує багато сайтів/форумів, які пропонують придбати різноманітні ліки, харчові додатки та товари медичного призначення, та обіцяють 100% результат у короткий термін.

Але не варто ризикувати! Адже мова йде про здоров'я вашої рідної і найулюбленішої дитини.

Здоров'я дитини варто берегти. Для цього вам обов’язково необхідно разом із спеціалістом розібратися у потребах власної дитини та налагодити збалансоване харчування. То не забере багато часу, збереже ваші гроші та принесе радість у майбутньому.

Вже зовсім скоро ви зможете дізнатися багато цікавого і корисного про збалансоване харчування немовлят, малюків, дошкільнят та школярів.

Раді повідомити вам, що Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України вперше запускає новий формат взаємодії між родиною та спеціалістом - "форум для мам з головним спеціалістом", "спитай у фахівця".

Запрошуємо вас 21 квітня 2016 року (у четвер) в Український дім на унікальну виставку-конференцію "Сучасні проблеми педіатричної дієтології".

Унікальність цього заходу полягає в тому, що будь-яка мама чи тато, прийшовши 21 квітня до Українського дому, зможе наживо задати запитання "самому компетентному фахівцю" та отримати на нього відповідь від ведучих спеціалістів педіатрії, дитячої гастроентерології та дієтології. Зауважте, то є абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Вам будет интересно: 10 полезных рецептов для малышей от 1 года до 3х и старше

На Вас очікує продуктивний діалог з:

Швецом Олегом Віталійовичем – головним дієтологом України;

Шадріним Олег Геннадійовичем – головним дитячим гастроентерологом України;

Шунько Єлизаветою Євгенівною – завідуюча кафедрою неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор.;

та іншим шанованим фахівцями.

Спеціально для вас фахівці змінять мову медичних термінів на мову зрозумілу кожному пересічному громадянинові України. Тобто, спеціалісти будуть говорити про особливості харчування дітей та розлади травлення, а також відповідати на ваші запитання зрозумілою для вас мовою.

Щоб не загубитися у вирі різноманітних питань, до вашої уваги будуть запропоновані наступні теми для обговорення:

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих відвідати наш захід та прийняти активну участь у захопливому та корисному діалозі «родина-спеціаліст». Не втратьте унікальної можливості отримати максимум інформації щодо збалансованого харчування вашої дитини та зробити все необхідне для її гармонійного розвитку і щастя.

Очікуємо на вас

21 квітня 2016 року

з 9:00 до 14:00

за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім

Вхід безкоштовний!

На правах рекламы.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Как львовский «ОХМАТДЕТ» превращают в самую уютную детскую больницу Украины

Как собрать аптечку для маленького путешественника

Поделиться:
Оценка
- 4 из 5 возможных (2 отзывов)