Nutrilon Пепті – щоб алергія не стала на заваді успішного розвитку Вашого малюка

Nutrilon Пепті – щоб алергія не стала на заваді успішного розвитку Вашого малюка

Харчування дітей у першу 1000 днів закладає основи їх здоров’я на довгі роки. В останній час у малюків почастішали випадки виникнення алергії, що найчастіше проявляється як реакція на білок коров’ячого молока.[1] І це викликає занепокоєння у батьків і педіатрів в усьому світі.

Втім, незважаючи на те, що роль у розвитку алергічних реакцій у дітей раннього віку можуть відігравати спадковість, харчування та фактори навколишнього середовища, грудне вигодовування залишається найкращим харчуванням для всіх немовлят і профілактикою у них алергії.[1]

Якщо у когось з близьких родичів є алергія до білка коров’ячого молока, то  існує вірогідність того, що у Вашого малюка вона також може виникнути. У такому випадку краще заздалегідь подбати про його належне харчування.[1] У цьому Вам допоможе суміш Nutrilon Гіпоалергенний, яка знижує ризик розвитку алергічних реакцій та зміцнює імунну систему дитини.

Однак гіпоалергенні суміші не зможуть допомогти подолати харчову алергію малюкам, у яких вже проявилися її симптоми.[1]

Якщо у Вашої дитини є прояви алергії до білка коров’ячого молока, звичайні та гіпоалергенні суміші з частковим гідролізом білка ні в якому разі не підходять для її вигодовування, адже дієта малюків з алергією до білка коров’ячого молока повинна складатися зі спеціальних сумішей на основі глибокого гідролізу білка.[1]

Європейська компанія Нутриція, яка вже понад 120 років стоїть на варті здорового майбутнього дітей, спираючись на рекомендації міжнародних експертів та у співпраці з педіатрами, створила суміш Nutrilon Пепті.

Завдяки унікальному поєднанню компонентів, вона усуває саму причину алергії до білка коров’ячого молока у малюків та забезпечує їх повноцінне харчування та всебічний розвиток.

Питание для малыша

Повний гідроліз сироваткового білка:

Знижена кількість лактози у суміші на 50-60%порівняно з базовою дитячою сумішшю TM Nutrilon:

Запатентований комплекс фрукто- та галактоолігосахаридів GOS/FOS у концентрації 9:1 на 100 мл суміші:

Крім того, довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти суміші Nutrilon Пепті забезпечують нормальний розвиток нервової системи та головного мозку дитини, а оптимальний набір нуклеотидів допомагає відновити нормальну роботу шлунково-кишкового тракту малюків, порушену через алергію.

Допоможіть своїй дитині ефективно подолати алергію до білка коров’ячого молока легкого або середнього ступеня та рости здоровою зі спеціальною сумішшю Nutrilon Пепті, і подаруйте їй успішне майбутнє від самого дитинства.


[1] Особливості діагностики та підходи до лікувально-профілактичного харчування дітей раннього віку з алергією до білка коров’ячого молока: метод. рекоменд./ [Г.О. Шадрін, С.Л. Няньковський, Д.О. Добрянський та ін.] – К.: ТОВ «Люди в білому», 2014. – 28 с.

[2] Cuello-Garcia et al. World Allergy Organization-McMaster University Guidelines for Allergic Disease Prevention (GLAD-P): Prebiotics. World Allergy Organization Journal (2016) 9:10.

Джерело фото: https://closeronline.co.uk https://www.shutterstock.com

На правах рекламы

Поделиться:
Оценка
- 4.67 из 5 возможных (3 отзывов)