Префемин

Префемин

 

О препарате:

Препарат є рослинним лікарським засобом для лікування передменструального синдрому та порушень менструального циклу.

Показания и дозировка:

Передменструальний синдром (психологічна лабільність, головний біль або мігрень, запор,  мастодинія (припухлість  молочних залоз), яка часто супроводжується болем (масталгія), спазми та біль у животі та інше). Порушення менструального циклу.

Препарат приймати по 1 таблетці 1 раз на день. Таблетки, вкриті оболонкою, слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю води. Лікування триває протягом 3 місяців без перерви на період менструації.  Навіть після покращання стану слід продовжити лікування ще протягом кількох тижнів. Якщо симптоми не минають після прийому препарату протягом 3 місяців, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Плоди прутняку звичайного можуть чинити позитивний вплив на жіночу фертильність шляхом регулювання менструального циклу.

Пацієнткам, які мають або мали естрогензалежні пухлини, а також пацієнткам, які застосовують агоністи допаміну, антагоністи допаміну, естрогени та антиестрогени, слід проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препаратів, у складі яких є прутняк звичайний (Аgnus Саstus).

При наявності в анамнезі розладів гіпофізу перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки плоди прутняку звичайного впливають на гіпоталамо-гіпофізарну систему.

У випадку пролактин-секретуючих пухлин гіпофіза застосування плодів прутняка звичайного може маскувати симптоми пухлини.

Якщо під час застосуванням препарату симптоми погіршуються, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Цей лікарський засіб містить лактозу. Препарат не слід приймати хворим із спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або з порушенням всмоктування глюкози-галактози.

Префемін гармонізує гормональний баланс у жіночому організмі, процес гармонізації може тривати до 3 місяців. У цей час можливі порушення менструального циклу.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується застосовувати  у період вагітності або годування груддю (може спричинити зменшення лактації).

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У випадках, якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Діти. Через недостатність даних препарат не рекомендується застосовувати дітям.

Передозировка:

У випадку передозування лікування симптоматичне.

Побочные эффекты:

При застосуванні лікарських засобів, які містять плоди прутняку звичайного, повідомлялося про алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, кропив’янку, набряк обличчя, задишку та утруднене ковтання, а також випадки шлунково-кишкових розладів (нудота, біль у животі), головний біль та запаморочення, акне, порушення менструального циклу.

У разі виникнення будь-яких реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до плодів прутняку звичайного або до будь-якого із допоміжних компонентів препарату.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Не виключена взаємодія з агоністами допаміну, антагоністами допаміну, естрогенами та антиестрогенами через можливі допамінергічні та естрогенні ефекти прутняка звичайного.

Состав и свойства:

Діючі речовини: 1 таблетка містить: нативного екстракту плодів прутняка звичайного (Agni casti) (6 – 12:1) – 20 мг (екстрагент – етанол 60% (м/м) та кремнію діоксиду колоїдного безводного – 20 мг  

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; гіпромелоза; титану діоксин (Е 171); макрогол 400, макрогол 20000, пропіленгліколь.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого кольору.

Форма выпуска:

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Упаковка. По 30 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, у блістері; по 1 або 3 блістери у картонній коробці.

Фармакологическое действие:

Компоненти препарату чинять нормалізуючу дію на рівень статевих гормонів. Допамінергічні ефекти препарату спричиняють зниження продукування пролактину, тобто усувають гіперпролактинемію. Підвищена концентрація пролактину порушує секрецію гонадотропінів, унаслідок чого можуть виникнути порушення при дозріванні фолікулів, овуляції та у стадії жовтого тіла, що надалі призводять до дисбалансу між естрадіолом і прогестероном. Цей дисбаланс між статевими гормонами спричиняє менструальні порушення, а також мастодинію. На відміну від естрогенів та інших гормонів, пролактин чинить також пряму стимулюючу дію на проліферативні процеси у молочних залозах, підсилюючи утворення сполучної тканини і розширюючи молочні протоки. Зниження рівня пролактину призводить до зворотного розвитку патологічних процесів у молочних залозах і купірує больовий синдром. Ритмічне продукування і нормалізація співвідношення гонадотропних гормонів сприяють нормалізації другої фази менструального циклу.

Условия хранения:

Термін придатності. 3 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Общая информация

  • Форма продажи:
    безрецептурный
  • Действующее в-о:
    Прутняк обычный
  • Производитель:
Примечание
Описание препарата «Префемин» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.18 из 5 возможных на основе 17 голосов
Все лекарства

Префемин — цены в аптеках