Тербин крем

Тербин крем

О препарате

Тербін - протигрибковий препарат для місцевого застосування.

Показания и дозировка

Показання препарату Тербін:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені такими дерматофітами, як Trichopyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum.

Дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans).

Різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), спричинений Pityrosporum orbiculare.

Тербін, крем наносять 1-2 рази на добу. Перед нанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем накладають тонким шаром на уражену шкіру та прилеглі

ділянки і злегка втирають. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю (під молочними

залозами, у між пальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця з нанесеним кремом можна прикривати марлею, особливо на ніч.

Приблизна тривалість лікування

Дерматомікоз тулуба, гомілок: 1-2 тижні.

Дерматомікоз стоп: 1 тиждень.

Кандидоз шкіри: 2 тижні.

Різнобарвний лишай: 2 тижні.

Зменшення вираженості клінічних проявів звичайно відбувається протягом перших днів лікування. При нерегулярному лікуванні або передчасному його припиненні існує ризик рецидиву інфекції. Якщо через два тижні лікування ознак поліпшення симптомів не спостерігається, необхідно перевірити діагноз.

Пацієнти літнього віку

Немає ніяких ознак того, що пацієнти літнього віку потребують зміни дозування або ж що побічні явища в них відрізняються від таких, що спостерігаються у більш молодих пацієнтів.

Передозировка

Про передозування крему Тербін не повідомлялося. Однак при випадковому прийомі крему внутрішньо треба промити шлунок, призначити ентеросорбенти.

Побочные эффекты

Побічна дія препарата Тербін:

При аплікації тербінафіну іноді виникають гіперемія, відчуття свербежу або печіння в місці нанесення, що, однак, не потребує припинення лікування.

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до тербінафіну або до інших складових препарату Тербін.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Дані щодо взаємодії препарату Тербін крем з іншими медикаментами відсутні.

Состав и свойства

1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідро хлориду;

допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, сорбітану стеарат, полісорбат 60, цетилпальмітат, спирт цетиловий, спирт стеариловий, ізопропілміристат, вода очищена.

Форма выпуска: Крем для зовнішнього застосування.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка.

Тербінафін належить до групи аліламінів, що мають широкий спектр фунгіцидної дії. У низькій концентрації тербінафін чинить фунгіцидну дію стосовно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність стосовно дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.

Тербінафін специфічно пригнічує ранній етап біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це спричиняє дефіцит ергостерину і внутрішньоклітинне накопичення сквалену, що приводить до загибелі клітини гриба. Тербінафін діє шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази в клітинній мембрані гриба.

Фермент скваленепоксидаза не належить до системи цитохрому Р 450. Тербінафін не впливає на метаболізм гормонів або інших лікарських препаратів.

Фармакокінетика.

Після місцевого застосування тербінафіну всмоктується менше 5 % застосованої дози, тому надходження тербінафіну в системну циркуляцію незначне.

Условия хранения:

Зберігати Тербін слід при температурі не вище 30°С у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Общая информация

  • Форма продажи:
    безрецептурный
  • Действующее в-о:
    Тербинафин
  • Производитель:
  • Фарм. группа:
    Лекарственные средства для лечения грибковых заболеваний
Примечание
Описание препарата «Тербин крем» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 5 из 5 возможных на основе 3 голосов
Все лекарства

Тербин крем — цены в аптеках