Универсальное агентство "Про-фарма" Universal Agency "Pro-Pharma"

Универсальное агентство "Про-фарма"
вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 2-й поверх м. Київ 03680 Україна
+38 044 422 5070

Компанія «ПРО-ФАРМА»  успішно працює на українському фармацевтичному ринку з 2005 року.

На сьогодні, основними напрямками діяльності компанії «ПРО-ФАРМА» є реєстрація, маркетинг та подальша промоція лікарських засобів, виробів медичного призначення, дієтичних добавок та аптечної косметики на території України.

Лікарські засоби компанії «ПРО-ФАРМА»  – це унікальні пропозиції на фармацевтичному ринку для лікування різних захворювань в області гінекології, урології, гастроентерології, терапії, кардіології а також лікувальна косметика для краси і здоров’я.

Для компанії «ПРО-ФАРМА» дуже важлива якість продукції. Саме тому, компанія «ПРО-ФАРМА» співпрацює із багатьма сучасними провідними європейськими виробниками, такими, як: АТ «Гріндекс» і АТ «Дзинтарс» (Латвія), ВАТ «Фармстандарт-Лексредства» (Російська Федерація), GelitaHealth ( Німеччина), Naturex, Burgundy (Франція), Winclove (Нідерланди) та «Нутрімед» (Україна).

Це дозволяє компанії «ПРО-ФАРМА» представляти українським споживачам якісні та високоефективні продукти, що вже зарекомендували себе в Європі, Азії та Америці.

Команда компанії «ПРО-ФАРМА» – це перш за все молоді, активні та динамічні особистості, крім того кожен є провідним експертом в свого напряму діяльності в області фармацевтичного бізнесу. Співробітники мають багаторічний професійний досвід  для вдосконалення існуючих власних продуктів і пошуку інноваційних перспективних форм, для розвитку українського фармацевтичного ринку.

Власна служба медичних представників в усіх областях України завжди, вчасно та швидко надає інформацію, яка допомагає збільшити обізнаність лікарів, працівників аптечної галузі щодо продукції компанії «ПРО-ФАРМА». Ми пишаємося і цінуємо довіру мільйонів українців до продуктів Tazalok®, Lacium®, Proxium®, alloton®, Suage® та ін., які неодноразово відзначалися вітчизняною спільнотою споживачів (номінація «Фаворити Успіху») і фармацевтичною спільнотою (номінація «ПАНАЦЕЯ»).
 

Производители