Дар’я Вінницька: чим довше жінка відкладає похід до мамолога, тим гірше прогноз її одужання

Дар’я Вінницька: чим довше жінка відкладає похід до мамолога, тим гірше прогноз її одужання

Рак молочної залози -  лідер серед онкологічних хвороб. Онкологи, кажуть, що чим раніше хворобу діагностовано, чим раніше розпочато лікування, тим більше ефект, краща якість лікування, тим менші витрати, а головне більше шансів на життя.   В центрі сучасної мамології LISOD кажуть, що вболівають не лише за збереження життя, а й за його якість. 

«Є різні типи раку молочної залози. Вони потребують адекватної діагностики. Не можна  починати лікування, якщо ми не знаємо стадії або не знаємо  біологічних характеристик пухлини. Цим має опікуватись спеціалізований мамологічний центр з мультидисциплінарною командою. Саме це дає найбільш ефективний підхід. Саме так можна реалізувати програму якості, не просто продовжити життя, але і дати максимальну якість цього життя», - стверджує керівник Центру сучасної мамології LISOD Андрій Жигулін. 

Дар’я Вінницька: чим довше жінка відкладає похід до мамолога, тим гірше прогноз її одужання - изображение №1

Один з провідних фахівців України в галузі діагностики та лікування захворювань молочних залоз Андрій Жигулін та лікар-радіолог та завідуюча відділенням променевої діагностики LISOD Дар’я Вінницька, зустрілись із журналістами в рамках прес-туру  з символічною назвою «Перемога над раком молочної залози в Україні: інструкція до застосування».

Дар’я Вінницька: чим довше жінка відкладає похід до мамолога, тим гірше прогноз її одужання - изображение №2

Захід спрямований на популяризацію серед українських жінок основних запобіжників раку молочної залози – це приділення належної уваги інструментальним методам діагностики, таким як УЗД та мамографія. Лікарі переконували журналістів що ті мають стати основним рупором аби вчасно інформувати і мотивувати жінок до участі у профілактичних програмах. 

Дар’я Вінницька: чим довше жінка відкладає похід до мамолога, тим гірше прогноз її одужання - изображение №3

«Якщо жінка на нульовій та першій стадії звертається в спеціалізоване діагностичне відділення, яке оснащене найсучаснішою апаратурою, то ймовірність одужання наближається до 100%. Чим довше жінка відкладає похід до мамолога, або зволікає із плановим мамографічним  обстеженням, тим гірше прогноз її одужання», - сказала лікар-радіолог Дар’я  Вінницька.

Таку діагностику краще проводити в Центрі сучасної мамології LISOD. Адже це єдина в Україні лікувальна установа, що відповідає стандартам Європейського товариства фахівців з раку молочних залоз (EUSOMA). 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СРЕДСТВО ОТ ПРОСТУДЫ ПОМОЖЕТ ЛЕЧИТЬ РАК​

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: КОФЕ, БЕКОН И МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ ВЫЗЫВАЮТ РАК: НЕ БУДЕМ ДЕЛАТЬ ПОСПЕШНЫЕ ВЫВОДЫ

Поделиться:
Оценка
- 4.67 из 5 возможных (3 отзывов)