Реклама

Багато галасу через кашель

Багато галасу через кашель

І що ж то за шум: собака гавкає, чи сусід старе авто намагається завести? Чи це просто хтось кашляє? Що ж є причиною "просто кашлю"? І до чого він може призвести?

Чому з’являється кашель

Світ, в якому ми живемо, населений мільярдами невидимих мікроскопічних істот — бактеріями та вірусами. Контакт з більшістю мікроорганізмів безпечний для людини, але деякі з них є нашими найлютішими ворогами, що можуть викликати серйозні захворювання. І навіть "звичайні" віруси — збудники респіраторних вірусних інфекцій — можуть бути небезпечними для організму.

Особливо дошкуляє хвороба, коли інфекція розповсюджується на бронхи, — розвивається бронхіт. Важливо знати, що в більшості випадків бронхіти мають вірусне походження [1]. Віруси не лікуються антибіотиками, які ми майже звикли купляти собі самі. Таке серйозне призначення може зробити лише лікар.

Уражена слизова оболонка нашої дихальної системи реагує на найменше подразнення — з'являється сухий кашель. Потім у відповідь на запалення бронхи починають виробляти надмірну кількість в'язкого слизу — з'являється мокротиння, що важко відкашлюється, і вологий кашель. Пам’ятайте, що будь-який кашель — це нормально: організм звільняє себе від вірусів та бактерій. Питання — в характері кашлю, його тривалості, відсутності або наявності відчуття болю у грудній клітці.

Зверніть увагу! Правильне лікування кашлю має полягати в призначенні тих ліків, які б могли одночасно розріджувати слиз та виводити його назовні (мокрота має відходити). Ще бажано, щоб ліки мали протизапальний і противірусний ефекти.

При перших симптомах кашлю важливо дотримуватися температурного режиму приміщення, відмовитися від шкідливих звичок, пити багато рідини. Це зменшить інтоксикацію і полегшить відходження мокроти. При погіршенні симптомів звертайтесь до лікаря. Адже при бронхіті головне правило — не нашкодити. Лікар допоможе вам правильно підібрати препарат. При бронхіті потрібна комплексна терапія. По-перше, необхідно впливати на збудника і першопричину — віруси. По-друге, потрібно зменшити запалення, зняти спазм у бронхах, розрідити густий слиз і допомогти йому вийти.

Як обрати препарат від кашлю

Скільки треба приймати препаратів від кашлю, щоб лікування подіяло? И що робити, коли хворіє дитина? А як бути у випадках, коли побічні ефекти окремих ліків важко відслідкувати? Зокрема, ця проблема стосується людей що приймають декілька препаратів одночасно. Чи реально знайти препарат, що має комплексну дію, і який можна без побоювань застосовувати у дітей та дорослих з груп ризику?

Існує препарат з комплексом необхідних лікувальних ефектів. Рослинні ліки БРОНХИПРЕТ®, виробництва німецької компанії "Біонорика СЄ". БРОНХИПРЕТ® розріджує густий слиз, що накопичується в бронхах під час запалення та полегшує його відходження. Завдяки протизапальній дії та особливому ефекту "інгаляції зсередини", БРОНХИПРЕТ® діє комплексно та має гарний профіль безпеки [2], впливає майже на всі механізми, що сприяють швидкому одужанню.

Ефективність препарату БРОНХИПРЕТ® була доведена у ході багатьох клінічних досліджень високого рівня [2,3]. Це стало основою для включення комбінації складових препарату БРОНХИПРЕТ® в Німецький протокол лікування кашлю і бронхіту вже понад 10 років [4].

БРОНХИПРЕТ® не лише розріджує та виводить мокротиння: він зменшує спазм бронхів, має противірусну, протизапальну та антибактеріальну дію. Прийом препарату БРОНХИПРЕТ® з першого дня захворювання сприяє скорішому поліпшенню симптомів та одужанню.При рецидивуючому бронхиті лікування препаратом БРОНХИПРЕТ® зменшує кількість загострень.

БРОНХИПРЕТ® виробляється за унікальною технологією фітонірингу. Компанія Біонорика сама культивує лікарські рослини лише спеціальних сортів у чітко контрольованих умовах, дотримується правил збору врожаю та методу виробництва. Рослини піддаються вакуумній екстракції, і це дозволяє зберігати стабільність хімічного складу ліків. Таким чином, технологія фітонірнігу гарантує ефективність і прогнозованість лікування рослинними препаратами. БРОНХИПРЕТ® випускається у зручних формах — в таблетках та сиропі.

Як приймати БРОНХИПРЕТ®

Для дітей від 2-х років оптимальною формою є сироп. Він має приємний смак та не шкодить дитячим зубкам. Сироп можна приймати дітям від 2 до 5 років у дозуванні 3,2 мл три рази на день. Дітям від 6 до 11 років рекомендована доза складає 4,3 мл сиропу тричі на день.

Чи підходить БРОНХИПРЕТ сироп для дорослих

Звичайно! Дорослі, що надають перевагу рідким формам препаратів, для лікування кашлю можуть використовувати БРОНХИПРЕТ® сироп у дозі 5,4 мл тричі на день.

Важливо! Пляшечки БРОНХИПРЕТ® сироп 100 мл вистачає майже на 7 днів лікування для дорослого!

БРОНХИПРЕТ® у таблетках (БРОНХИПРЕТ® ТП) — оптимальна форма для дорослих та підлітків від 12 років. Таблетки зручні для використання в дорозі, їх можна легко прийняти з невеликою кількістю рідини. Це також ідеальне рішення для людей, зайнятих на роботі.

Пам’ятайте, що при будь-якому кашлі важливо не знімати симптоми, а лікувати причину. Самостійно кашель не пройде, а ігнорування хвороби може призвести до ускладнень та запалення легень.

Перед використанням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем.
Бронхипрет сироп Р.П. №UA/8673/02/01 від 24.01.19
Бронхипрет таблетки, вкриті оболонкою Р.П. №UA/8674/01/01 від 07.09.18
Виробник Біонорика СЕ (Німеччина).
ТОВ «Біонорика», 02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, 9, тел.: (044) 521-86-00, факс: (044) 521-86-01, e-mail: info@bionorica.ua.

Поделиться:
Оценка
- 4.67 из 5 возможных (3 отзывов)