Світлана Василівна Журба

378
0
кардіолог
кардіолог
Показати більше

З 2004 року донині Світлана Василівна – головний лікар Черкаського обласного кардіологічного центру. З 1995-го здобула вищу категорію з організації та управління закладом охорони здоров’я. У 2002-му Світлані Журбі  присвоєне почесне звання »Заслужений лікар України». Нагороджена «Орденом Княгині Ольги», медаллю »За заслуги», дипломом «За прогрес в серцево-судинній хірургії» Асоціації кардіохірургів України. За цими нагородами стоїть багаторічна важка робота без жодних поблажок на приналежність до слабкої статі. Протягом 15 років Світлана Василівна поєднує обов’язки керівника та лікаря-практика, що постійно  вивчає інноваційний світовий досвід в галузі кардіології. 

Черкаський кардіологічний центр вже давно знаний як один із найкращих обласних кардіологічних осередків України. Не дивно, що його фахівці серед перших приєднались до ініціативи Stent for life і почали надавати висококваліфіковану медичну допомогу хворим на гострий інфаркт міокарда в режимі 24/7. Сьогодні в центрі роблять практично весь спектр втручань на серці та коронарних судинах різної складності – як ургентних, так і планових. Колектив центру робить усе, щоб мешканці області з найбільш поширеними кардіологічними захворюваннями могли отримувати сучасне хірургічне лікування, не їдучи до столиці чи за кордон.

«Коли я допомагаю людині, я отримую задоволення. Отож, позитивні емоції вдається отримувати часто, адже з допомоги та порятунку людей складається наша робота», – говорить Світлана Василівна. Напевно, саме тому, попри навантаження на роботі, Світлані Василівні вдається завжди лишатися чарівною та енергійною.

Номінанти
Партнери

Ви вже голосували за номінанта.
Дякуємо за Ваш голос!

Вибачте, голосування в анонімному режимі браузера заборонено для захисту від накруток.

Дякуємо за Ваш голос!

Голосування завершено.

Читать Likar.info