Наші партнери

Партнери

Найбільша пацієнтська організація в Україні. Мережа працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. У 2017 році понад 191 тис. пацієнтів отримали допомогу БО "100% ЖИТТЯ", серед них 90 204 клієнтів з ВІЛ-позитивним статусом. БО "100% ЖИТТЯ" є одним із драйверів впровадження медичної реформи в Україні і разом із партнерами активно працює над зупиненням епідемії ВІЛ / СНІДу, гепатиту та туберкульозу в Україні.

Етапи участі

30 серпня - 1 листопада
Визначення героїв проекту експертами, проведення першого етапу голосування серед експертів. Визначення ТОП-5 номінантів у кожній категорії і запуск проекту.
4 листопада - 2 грудня
Голосування за номінантів на сайті.
3 грудня
Підведення підсумків голосування і нагородження переможців.

Правила конкурсу

Правила Голосування серед користувачів сайту likar.info, які взяли участь у голосуванні за кращого лікаря (надалі – «Правила»)

Адміністрація Сайту www.likar.info (надалі – «Організатор») запрошує прийняти участь у голосуванні «Рейтинг врачей: лучшие медики Украины 2019 (по версии Likar.info)».

 1. Умови проведення Голосування
  1. Голосування проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіки Крим та м. Севастополя, у глобальній мережі Інтернет на сайті www.likar.info (далі за текстом — «Сайт»).
  2. Голосування проводиться з 23-00 години 4 листопада 2019 р. по 23-00 годину 2 грудня 2019 р. (включно). Оголошення результатів Голосування – 3 грудня 2019 року.
  3. Строки проведення Голосування можуть бути змінені у порядку, встановленому самими Правилами.
  4. Проголосувати за кожного кандидата можно лише один раз.
 2. Вимоги до учасників Голосування
  1. У Голосуванні можуть брати участь повнолітні дієздатні громадяни України, які проживають на території України, є користувачами Сайту та в період проведення Розіграшу виконали всі правила та умови Розіграшу, які викладені нижче (надалі – «Учасники Розіграшу», «Учасник»).
  2. Організатор Голосування не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Голосування.
  3. Учасники Голосування під час участі в Голосуванні зобов’язуються:
   1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
   2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Голосування;
   3. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Голосуванні.
  4. Беручи участь у Голосуванні, Учасник Голосування погоджується і підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
  5. Виконавець Розіграшу залишає за собою право відсторонити від участі в Розіграші Учасників, які порушили вказані вище гарантії.
  6. Учасник Голосування, що не виконує / не повністю виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь у Голосуванні.
 3. Умови участі у Голосуванні

  Учасником Голосування є особа, яка відповідає вимогам, що зазначені в п. 2.1. даних Правил та належним чином виконала усі умови цих Правил.

 4. Визначення Переможців Голосування
  1. Визначення Учасників Голосування, які здобули право на отримання Нагороди буде проходити за підсумками всього Голосування. З кожної номінації (заявленої на цьому ресурсі) буде визначено одного переможця, що набере найбільшу кількість голосів.
  2. Підсумки Голосування будуть опубліковані Організатором на сайті www.likar.info та відповідних сторінках у соціальних мережах 3 грудня 2019 року.
  3. Організатор Розіграшу протягом 5 (п‘яти) робочих днів зв’яжеться з Переможцями Розіграшу щоб повідомити їх про перемогу, підтвердити згоду та можливість отримати належну їм Нагороду.
  4. Передача права на отримання Нагороди Розіграшу третій особі не допускається.
Читать Likar.info