Olena Vedmid: 365 днів без цукру

Olena Vedmid: 365 днів без цукру

Вы пробовали прожить без сахара день? Неделю? Месяц? Возможно, вы не добавляете его в кофе, но могли бы отказаться от сока или йогурта с фруктами? А часто ли вы обращаете внимание на этикетки, покупая специи, приправы, мюсли? Как оказалось, сахар есть везде, практически во всех продуктах, которые мы употребляем ежедневно. 

Olena Vedmid решилась на #365днівбезцукру. Зачем ей это и как она прожила месяц без сахара, читайте дальше.

Олена Ведмідь
Олена Ведмідь
HR-director компании Postmen, фотограф, журналист
Якось непомітно минув перший місяць без цукру, але зараз здається, що так було завжди...

Перший місяць

Пару тижнів я намагалась цукор чимось замінити. Купила стевію, кокосовий цукор, мед... Але, наприклад, стевію навіть не відкрила. Кокосовий цукор смачний, але дещо специфічний, а також занадто дорогий. І взагалі, я зрозуміла, що просто не хочу солодкого. А якщо в якийсь момент раптом хочеться, то згадую слова своєї знайомої, з якої все і почалось. Вона сказала: “Я багато років не їм цукор, для мене це просто не смачно. Мені не прийде в голову з’їсти шматочок lego. Такий неприродний продукт, як пластик, організм не приймає​".

Ось цей шматочок lego, який я також ніколи не додумалась би з’їсти, у мене перед очима, коли бачу цукерки та інші солодощі.

Минулого тижня я була на консультації у дієтолога. Попередньо здала всі необхідні аналізи (потішилась, що всі показники в нормі). Я не зможу переказати всю годинну бесіду з дієтологом, та і поради переважно не стосувались цукру. Тепер мені з ним все ясно. Тим більше Карина Дейнеко –дієтолог з likar.info дуже детально відповіла на всі мої питання.

Olena Vedmid: 365 днів без цукру - изображение №1

Вам буде цікаво: Есть ли что-то полезное в сахаре

На прийомі у лікаря ми говорили про правильне харчування. І хоча мені завжди здавалось, що наша сім’я веде активний здоровий спосіб життя, все ж таки багато моментів у своєму раціоні я зараз змінюю. Наприклад, зранку – обов’язкова спеціальна каша з насіння льону, а ввечері – тільки термічно оброблені овочі.

Якщо чесно, я ще ніколи не почувала себе так добре. Навіть у 20 років, а зараз мені 35.

Важливо, що відмова від цукру дала мені те, що замість безпреривних печива та шоколаду я почала хотіти овочі, фрукти та ягоди! Раніше на перекуси я обирала чай з печивом, а потім для салату не вистачало місця. Також, оскільки цукор знаходиться майже у всьому тісті з білого борошна, то автоматично і воно випадає з моїх інтересів. Хоча з хлібом та печивом дещо складніше, ніж з цукерками. Пару разів за цей місяць дозволяла їх собі. Та всіма силами намагаюсь замінити їх на бездріжджове тісто та на сухі хлібці.

Карина Дейнеко
Карина Дейнеко
Диетолог, семейный врач
Я советую отказаться от белого рафинированного сахара, фруктозы и ксилита в чистом виде, как это сделала наша героиня, или сократить их потребление до минимума, и вы в скором времени поймете, что вкус и сладость фруктов, ягод, меда, сухофруктов не сравнится с сахаром. Они намного вкуснее и ароматнее!

Задать вопрос диетологу Карине Дейнеко

Трохи важко було перші 2-3 тижні – псувався настрій, була сонливість. Відчувалось, що іде відвикання та детоксикація організму. Але тепер, коли я почала бачити результат, зупинятись не збираюсь. Зараз я помітила, що мій погляд фокусується на зовсім іншій їжі. Я просто проходжу в магазині повз полички з солодощами, не зупинючись.

Читайть также:

Материалы по теме:
Поделиться:
Оценка
- 4.75 из 5 возможных (4 отзывов)