Третя зустріч з вінницьким професіоналом, або візитна картка справжнього Майстра....

Третя зустріч з вінницьким професіоналом, або візитна картка справжнього Майстра....

На правах рекламы

Наша перша зустріч відбулася 12 років тому, коли Олександру Григоровичу Овсянюку виповнилося 33 роки. У вік Христа він заявив про свій дар зцілювати хворих без ліків. А працював спеціаліст у Вінницькій центральній районній лікарні. Тоді на сторінках "Вінницької правди" з'явилася стаття "Операція без наркозу". А у Комсомольській правді” з’явилася стаття “Вінниціанський лікар” з фотографією Овсянюка, хірурга Василя Дучала та видаленої пухлини розміром з кулак. Ніні Федорівні Холодіоновій з м. Орджонікідзе, котра мала алергію на будь-які знеболюючі ліки, конче було потрібно видалити пухлину.
Але будь-який наркоз був протипоказаний, як і будь-які знеболюючі ліки. Тож Овсянюк вдався до немедикаментозного знеболювання, що допомогло врятувати хворій життя. Під час операції, що тривала 16 хвилин, хвора почувала себе добре, спокійно відповідала на запитання та не відчувала найменшого болю. Після накладання швів Овсянюк приспав хвору на дві години. Через кілька днів Ніна Федорівна повернулася додому в чудовому стані та настрої. Вона і сьогодні жива та здорова. За допомогою до Олександра Григоровича тоді зверталося чимало пацієнтів з приводу різних недуг, до кабінету стояли черги. Слава про вінничанина сягнула далеко за межі області та України.

Ваша стаття була знаменною, — згадує давні події Олександр Григорович. — Про мене дізналися у Москві і запросили до співпраці. У тодішній столиці СРСР мене чекав несподіваний тріумф. Упродовж чотирьох років Овсянюк лікував москвичів та гостей столиці. Завжди були переповнені зали з морем квітів. На очах у всіх людей, прямо на сцені зникали важкі логоневрози, хворі на алергію впевнено їли продукти та користувалися речами, що раніше викликали небезпечні алергічні реакції, зникали приступи бронхіальної астми, відбувалося раптове знеболення, поліпшення зору, слуху, фізичне омолодження та духовне піднесення людини. І не перелічити усіх хвороб, що відступали перед лікарем. Збереглися фотографії, відеокасети тих часів, де Овсянюк лікує відкрито, реально, індивідуально на великих сценах, встелених живими квітами вдячності та любові. До Олександра Григоровича зверталися політики та культурні діячі. І сьогодні в його кабінеті висить чудова картина, подарована відомою художницею — москвичкою, котру повернув до життя.

– Звісно, дорога до визнання не була всипана лише квітами, — розповідає Овсянюк. — Якось мені влаштували перевірку. Відібрали групу тих, хто важко заїкався, зробили відповідні телезйомки з їх опитуванням, а потім запропонували провести з ними лікувальний сеанс на сцені перед усім залом та телекамерами. Після цього з кожним пацієнтом знову розмовляли. І всі без винятку позбулися мовних вад! Ось тоді мені повірили остаточно: запросили на прямий ефір ЦТ на програму "120 хвилин", де показали цей матеріал на всю країну.

Третя зустріч з вінницьким професіоналом, або візитна картка справжнього Майстра.... - изображение №1

З успіхом проводив також авторські всесоюзні радіосеанси — оздоровчу медитацію для тисяч і мільйонів слухачів, котрим була потрібна медична допомога та моральна підтримка. І це була наша друга зустріч з лікарем - земляком, який на всю країну запалював три свічки — Надії, Віри та Любові, щоб вони яскраво сяяли в серцях людей. У житті Олександра Григоровича Овсянюка було ще кілька переломних моментів. Здавалося, доля до нього прихильна – професійна діяльність на висоті. Якби не оте прикре "але". У момент економічної та політичної нестабільності у колишньому СРСР, мов гриби після дощу, почали з'являтися самозванці, котрі були далекими від медицини та професійності.

– Мене зовсім не засмутило, що саме з цієї причини категорично всім було заборонено проводити так звані масові сеанси, — зауважує Овсянюк. — Боляче було тільки від того, що при цьому всіх фахівців та не фахівців змішали в “одну купу”. Адже чимало моїх пацієнтів раптово втратили можливість стати здоровими, вдосконаленими, гармонійними.

І знову — різкий поворот долі. Розпадається імперія і на карті з'являється нова держава — незалежна Україна.
— Хоч Москва мене визнала і прийняла, я не міг там залишатися назавжди, відмовитись від українського громадянства. Бо найдорожче для людини — її рідний край. — Повернення у Вінницю не було безхмарним, — говорить Овсянюк. — Адже ще на сходах рідної держустанови сказали, наче відрізали: “Вільного робочого місця для Вас немає”. Щоб знайти свою нішу в медичній практиці, довелося починати все заново, майже з нуля. Але професійні успіхи і тут не забарилися. – Адже я ніколи не уникав чесної професійної дуелі... Завжди намагаюсь бути щирим, конкурентноспроможним і допомагати там, де інші методики або фахівці не допомогли. І усім анонімним критикам, “гуру” та “експертам” бажаю пройти шлях кращий, ніж мій, та досягти успіхів більш реальних, вагомих та яскравіших. Адже якісний рівень фахівця – це вже немало в наш час, коли бажаючих вчити більше, ніж спроможних навчатися і майже усі стовпи обклеєні об’явами на будь-який смак.

Овсянюк сьогодні займається тільки наркологією і працює таким чином, щоб не забувати людину, а дати їй можливість наче народитися вдруге. Адже лікар використовує світлу силу, що допомагає не впасти, а підвестися над зеленим змієм. Думаю, не варто перейматися професійними секретами та духовними таємницями. Однак мені все ж таки хотілося дізнатися, чому до нього за порятунком їдуть звідусіль — з Росії, Прибалтики, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю...

Словами цього не передати, — стверджує лікар. — Вважаю, що алкогольна та тютюнова залежність — це також і духовна хвороба. Люди наче викреслюють свої імена з книги Буття. Головне завдання — відродити їх духовне начало. Починаємо з очищення тіла і розуму, бо токсичні алкогольні і тютюнові отрути руйнують усі органи, безжалісно знищують клітини мозку. Для мене сьогодні метод кодування — це вже вчорашній день. А інтелектуальна, біологічна та духовна трансформація — це звільнення.

АНТИАЛКОГОЛЬНИЙ БІОЛОГІЧНИЙ БЛОК – гармонійний комплекс спеціальних ліків, спеціального навіювання та самонавіювання на відповідному професійному та духовному рівні. Це новий підхід в індивідуальному та комплексному лікуванні. Але той, хто не хоче повністю подолати небезпечну залежність — так і залишиться у прірві. Там, де має місце алкогольна залежність, вже ніколи не з’явиться своя “міра та норма”. Ніколи не вірте таким лікам, обіцянкам та рекламам. Не буває ледь-ледь вагітних, а також ледь-ледь хворих на алкоголізм, наркоманію, токсикоманію.

Зацікавило мене й те, чому Овсянюк не практикує виїздів, а працює лише у Вінниці. – У цьому немає потреби. Адже люди самі їдуть до мого рідного міста, де мені праці вистачає щодня. В народі кажуть, що людей впізнають по їх справах.

Сьогодні до міста над Бугом їдуть здалеку, з останньою надією, щоб усього за 90 хвилин подолати алкогольну залежність, паління та схильність до патологічного сп’яніння.
І це сьогодні — наша третя зустріч з обдарованим лікарем, або візитна картка справжнього Майстра.

Кор. газет “ВІННИЦЬКА ПРАВДА” та “ВІННИЧИНА” Людмила Площанська. м. Вінниця

АНТИАЛКОГОЛЬНЫЙ БИОЛОГИЧЕСКИЙ БЛОК
Известный на Украине и за рубежом
Мастер высокого врачебного искусства
Александр Григорьевич Овсянюк
комплексно, сугубо индивидуально,
всего за 90 минут полностью устраняет
навязчивое алкогольное влечение, курение и
склонность к патологическому опьянению
помогает там, где не помогли лекции
и лекарства, подшивки и коды.
А.Б.Б. не вызывает побочных действий
и защищен от плагиата, как врачебная тайна.
Прием – в центре Винницы, ул. Соборная, 64
(ІІІ этаж)
тел. 8-067-967-56-14 или тел. (8-0432) 35-37-09
E-mail: ovsanuk@apexnet.com.ua
www.vinnica.ua/~ovsanuk/
цена – 500 грн.
Поделиться:
Оценка
- 4 из 5 возможных (2 отзывов)