Партнерский материал

Оригінальний контент для менеджерів у медицині в Україні

Оригінальний контент для менеджерів у медицині в Україні

15 тисяч переглядів на YouTube – це число, яке стало для нас сигналом, що українська сфера медичних послуг готова до змін і шукає шляхи до них.

ZdoroviTalks - це бізнес-серіал про Нову Медицину, в якому керівники топових медичних закладів України діляться своїми знаннями та досвідом. Учасники проекту - амбасадори якісних медичних послуг в Україні, які руйнують стереотипи про рівень розвитку медичних послуг в Україні. Серед них представники Synevo, LISOD, Verde та багато інших.

«ZdoroviTalks - це той самий очікуваний оригінальний контент для менеджерів у медицині на українському YouTube. Серіал охопив безліч тем: менеджмент, маркетинг, сервіс, пацієнтів і людей в медицині. Все, що цікаво нашим партнерам. Цінне про шлях, уроки, помилки і фантастичні рішення, які дозволять «моїм улюбленцям» стати прикладом для наслідування! Ми запрошували тільки тих, хто сьогодні активно зростає і є взірцем! Хто в кризу показує планку відмінних результатів», - коментує Наталія Тулінова – СЕО та провідний консультант агенції з розвитку медичних закладів “Здорові комунікації”.

Десять серій – десять різних шляхів: як сім’я створює традицію в медичному обслуговуванні, як державний службовець закладає принципи покращення системи охорони здоров’я, як юрист змінює професію, щоб принести кращу якість медицини в Україну. Тут історії, які не лишають байдужими. 

«Нашою метою було створення унікального контенту, який би надихав розвивати медичний бізнес в Україні, розкрив усі перспективи та «підводні камені». Крім того, ми хотіли показати наших героїв як особистостей: не бренди, які вони створили, не сучасне обладнання, не взірцевий сервіс - а саме їх характери, цінності та погляди, знання та експертизу. І я думаю, нам це вдалося.

ZdoroviTalks став концентратом інтерв'ю із творцями найбільш успішних медичних бізнесів та організацій в Україні. Кожний менеджер у цьому серіалі має свою харизму, свої ідеали та цінності в якості медичних послуг, свій шлях, різну освіту, різний стаж - проте одну місію: робити медицину в Україні кращою», - Софія Мащенко, керівник проекту.

 

 

 

Поделиться:
Оценка
- 4.5 из 5 возможных (2 отзывов)