Переможці

Іван Михайлович Будзан
Новатор
Іван Михайлович Будзан
Новатор
Іван Михайлович Будзан
Молодий серцево-судинний хірург, який працює у клінічному лікувально-діагностичному центрі Сімедгруп (м. Івано-Франківськ). Фахівці центру -– справжні новатори, які вносять великий вклад у розвиток малоінвазивної кардіохірургії у Прикарпатті. Іван Михайлович постійно опановує новітні методики під керівництвом завідувача – Андрія Володимировича Судуса. Постійне підвищення рівня освіти – один із принципів Івана Михайловича, і він неодноразово вигравав гранти щодо участі у міжнародних професійних заходах і стажуваннях. Іван Будзан знаходить час не тільки для професійного вдосконалення, але й на громадсько-соціальні проєкти. Зокрема, взяв участь у проєктах «Бюджет участі», що створюються для підвищення комфорту проживання та безпеки мешканців міста. Реалізація цих проєктів залежить від голосування містян.
Олена Миколаївна Власова
Організатор
Олена Миколаївна Власова
Організатор
Олена Миколаївна Власова
Головний лікар КНП НГС «Центр первинної медико-санітарної допомоги - ЦПМСД № 7» м. Миколаєва з моменту його організації в 2013 році. Лікарський стаж Олени Миколаївни становить 42 роки, і вона знає: для досягнення мети слід шукати засоби, а не причини, щоб виправдати бездіяльність. З момента початку процеса реформування первинної ланки мета була зрозумілою для неї, а величезні обсяги роботи не жахали. За активної підтримки та допомоги з боку Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради були досягнуті успіхи, які дозволяють сподіватися, що у всіх міських ЦПМСД м. Миколаєва є усі шанси стати найкращими в регіоні. Колектив ЦПМСД повністю готовий до роботи в сучасних умовах: робочі місця лікарів і медичних сестер комп’ютеризовані, персонал пройшов навчання, пацієнти отримують повну інформацію про лікарів амбулаторій, про залишки лікарських засобів. В основу роботи Центру покладений принцип максимальної відкритості.
Наталя Миколаївна Лелюх
Медичний блогер/журналіст
Наталя Миколаївна Лелюх
Медичний блогер/журналіст
Наталя Миколаївна Лелюх
У 1999 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Але згодом обрала фах акушера-гінеколога і за майже 20 років ні разу не пошкодувала про це. Сьогодні Наталя Лелюх – популярний блогер і знаний лікар. Пише про ніжне та вразливе – жіноче здоров’я та прагне зруйнувати стереотипи, що вкорінилися у свідомості кількох поколінь. Наталя Лелюх – автор книги «Відверта розмова про жіноче здоров’я». У 2012 році створила «Жіночий клуб з Наталією Лелюх», який сьогодні має статус міжнародного. Зустрічі клубу регулярно проходять у 14 містах України, в Білорусі, Молдові. Під час цих зустрічей жінки можуть обговорити з «доктором Наташею» будь-які питання, навіть найпотаємніші. А ще дізнатися про сучасні підходи до лікування захворювань, які турбують вже багато років або з’явилися нещодавно та викликали розпач.
Партнери
Читать Likar.info