Доброго дня. Зараз 11 тиждень вагітності, почалися коричнуваті виділення, але біль чи якийсь дискомфорт відсутні

Доброго дня. Зараз 11 тиждень вагітності, почалися коричнуваті виділення, але біль чи якийсь дискомфорт відсутні. Такі самі виділення були десь на 5 тижні протягом неділі. Потрібно звертатися до лікаря, чи це норма? Наперід вдячна.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Потрібна термінова консультація лікаря та УЗД.