Доброго дня! Я вже майже два роки проходжу психоаналіз (з деякими перервам, відступами, змінами графіку...

Доброго дня! Я вже майже два роки проходжу психоаналіз (з деякими перервам, відступами, змінами графіку роботи). Зараз я вагатна на 7-му місяці. У мене фобічний невроз: зявляються навязливі думки, страхи, і що мене найбільше хвилює, то це зациклювання... От, наприклад, вчора я боялася, коли засинала і вже сьогодні, коли вже ніби перебоялася, знову згадую, що я вчора боялася і через це мені сумно, тривожно. Я ніби не можу відпустити цю ситуацію, тягну її з собою! І дратує мене це те, що я вже два роки ходжу на психотерапію і невімію переживати минуле в минулому - я ніби не дозволяю собі відчувати негативні відчуття (поязані з тривогою, страхом - ірраціональним),і згадуючи про них, звинувачую себе в цих відчуттях і через це не можу деякий час нормально функціонувати як людина (сиджу, радію і знов себе повертаю назад - згадую минулу ситуацію і від цього тяжко, сумно). Я щось заплуталася. Як не зациклюватися? Прокоментуйте мою ситуацію зі строторони спеціаліста! ДЯкую

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Менi не вiдомо що це--працюйте над цим з Вашим аналiтиком!На те вiн i э вашим аналiтиком!:)))))
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Якщо Ви працюэте вже да роки, то Ви вже мабуть розумiэте що цi всi речi краще обговорювати з аналiтиком. Це Ваш опiр--те що Ви ставите цi питання тут, в iнтернетi