Добрый день ,вот мой анализ,что с он говорит? На 28 й день цыкла

Добрый день ,вот мой анализ,что с он говорит? На 28 й день цыкла. МК № 19.1 Пацієнт: Кот Екатерина Александровна Дата народження: 22/08/1978 Стать: Ж Ідентифікаційний номер: 220878Ж6449 Лабораторний номер: 1919802 Код направлення: JJK831 Дата забору зразка: 04/03/2010 08:18 Одиниці Референтні Назва дослідження Результат вимірювання значення Коментарi цитоліз : не виражений не виражений ЦЕРВІКАЛЬНИЙ КАНАЛ - лейкоцити 10-20 в полі зору до 50 в полі зору лейкоцити на слизу ДО 100 - епітелій цервікального каналу : - в достатній кількості УРЕТРА - лейкоцити 0-1 в полі зору 0-4 в полі зору лейкоцити на слизу : - не виявлено епітелій уретри : без особливостей заключення : Мазок відповідає запальному процесу в цервікальному каналі. додаткові коментарі - * Результат виходить за межі референтних значень Дата друку: 05/03/2010 09:1

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Posle mesyachnyh, kak prekratyatsya vydeleniya.
Chitajte vopros 134746
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Может быть проявлением вашей нормы, может быть проявлением воспаления.