Скажыть будь ласка,я поза вчера була в маршрутцы ы до мене доторкнулась жінка яка хворіє...

Скажыть будь ласка,я поза вчера була в маршрутцы ы до мене доторкнулась жінка яка хворіє на псоріаз.Скажіть будь ласка чи непередається псоріаз таким шляхом,бо я боюсь заразитись?

Ответы врачей 1

Специалист
Не переймайтеся. Псоріаз не є інфекційною хворобою, тобто заразитися ним неможливо.