Доброго дня! Вже кілька років турбує біль у спині, ногах, при підніманні руки вверх болить...

Доброго дня! Вже кілька років турбує біль у спині, ногах, при підніманні руки вверх болить праве плече, бувають дні, коли дуже важко ходити. Взимку цього року зробила поторно КТ усіх відділів хребта. Результат обстеження: в ШВ остеохондроз міжхребцевих дисків, грижа С5-С6, С6-С7 дисків; в ГВ остеохондроз міжхребцевих дисків, грижа Тн6-Тн7, Тн8-Тн9, L1-Тн12 дисків. Стеноз спино-мозкового каналу на рівні Тн6 та Тн7 хребців; в ПВ остеохондроз міжхребцевих дисків, грижі L1-L2, L4-L5, L6-S1 дисків. Питання: Зараз майже на кожному кроці говорять про лікування гриж без оперативного втручання. Чи дійсно можна вилікувати таким чином мій хребет? Порадьте, будь ласка, лікування. Заздалегідь вдячна.

Ответы врачей 1

Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
Якщо ви хочете безоперативне лікування, то вам слід звернутися до неврологів. Нейрохірургі - оперують.