Добрый день !

Добрый день !!! Подскажите пожалуйста делается ли какая либо реакция, анализ на реакцию организма ребенка к прививке и будет ли у него выработан иммунитет, не будет ли каких либо нехороших реакций. Заранее благодарю.

Ответы врачей 1

Специалист
На сьогоднішній день не існує науково доказаних методик, які дозволяють передбачити реакцію організму дитини на проф. щеплення. В Києві існує декілька приватних клінік, які надають такі послуги, але це швидше для морального заспокоєння батьків і заробітку лабораторій. Такий аналіз нічого не гарантує. Єдиний аналіз, який ви можете зробити перед щепленням - загальний аналіз крові, він може виявити деякі відхилення, при яких небажано проводити щеплення. Якщо дитина здорова, лікар не виявляє протипоказів, аналіз крові в межах норм - щеплення можна проводити.