Доброго вечора. Вагітність 28 тижнів, була загроза (шийка матки починала відкриватись), укріплювали Лютеїною (вагінальними таблетками)

Доброго вечора. Вагітність 28 тижнів, була загроза (шийка матки починала відкриватись), укріплювали Лютеїною (вагінальними таблетками). Сьогодні на УЗД шийки матки поставили діагноз Низьке розположення плоду, розміри шийки матки 34мм на 34мм. Скажіть, будь-ласка, що це означає і чи дуже серйозно??? Дякую!

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Це варіант норми.