Добрий вечір!Мені 41 рік, планую вагітність, почала пити фолієву кислоту

Добрий вечір!Мені 41 рік, планую вагітність, почала пити фолієву кислоту.Після першої вагітності перелікувала всі зуби.Питання таке: чи можна зараз пропити Кальцемін адванс, щоб хоч трохи запобігти втраті кісткової маси? Спасибі.

Ответы врачей 3

Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
в киеве есть море клиник, которые вам могут помочь.
Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
вас необхідно обстежити для того,щоб дати повні рекомендації. Де ви проживаєте?
Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
Кальцемін-едванс - це не й препарат, який вам потрібен. Рекомендую звернутись до гінеколога, який би вам докладно розповів всі рекомендації по плануванню вагітності у 41 рік.