Доброго дня уважаемые специалисты! Прошу Вас помочь мне разобратья

Доброго дня уважаемые специалисты! Прошу Вас помочь мне разобратья. В часной клинике сказали что нет ничего страшного. И посоветовали подлечить елементи гриба Кандида. Но, я переживаю, поскольку нахожусь на 7 неделе беремености. Прошу Вас прокомментровать результаты иследований микроскопии УГВ(ж). Буду писать на укр. языке. Заранее спасибо. Мікроскопія УГВ (Ж) Піхва: лейкоцити 15-25 в полі зору, 0-30 в полі зору лейкоцити на слизу до 35 палички грам (+) значно палички грам (-)не виявлено коки грам (+) поодинокі коки грам (-) не виявлено ключові клітини не виявлено елементи дріжеподібного гриба типу кандіда виявлено не виявлено Nrichomonalis vaginalis не виявлен не виявлено епітелій піхви окремо та групами поверхневі клітини незначно проміжні клітини значно парабазальні клітини не виявлено цитоліз не виражений не виражений Цервікальний канал лейкоцити 20-30 в полі зору до 0 в полі зору лейкоцити на слизу до 120 епітелій цервікалного каналу поодинокі Уретра не має на скельці лейкоцити - в полі зору 0-4 в полі зору лейкоцити на слизу - лейкоцити на слизу - епітелій уретри - Лаботаторні коментрарі : Підвищенна кількість лейкоцитів в пізві та цервікальному каналі. Додаткові кометарі: Виявлено елементи дріжеподібного гриба типу кандіда. ЦИТОМОРФОЛОГІЯ матеріал шийки матки: лейкоцити 10-15 в полі зору лейкоцити на слизу до 50 бактеріальна флора: палички, коки епітелій шийки матки: поверхневі клітини: незначно проміжні клітини: незначно парабазальні клітини: не виявлено цитоліз:не виражений дегетеративні зміни плоскового епітелію: незначні, місцями помірні клітини залозового епітелію: не виявлено метаплазовані клітини: не виявлено еритроцити : не виявлено слиз: помірно Додаткові дані : виявлео елементи дріжеподібного грибу типа Кандідада Заключення: Тип II Запальний процес МАТЕРІАЛ ІЗ ЦЕРВІ ІЗ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ Лейкоцити 20-30 в полі зору Лейкоцити на слиз до 150 Епітелій цервікального каналу: в достатній кількості Дегенеративні зміни залозового епітелію: місцями незначні Клітини плоскового епітелію: незначно Металоплазмовані клітини: не виявлено Еритроцити: не виявлено Слиз помірно заключення: Тип II Запальний процес. Благодарна за Ваше внимание и работу! Все вопросы пользов

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Это норма. Читайте вопрос 146266