Доброго дня. Справа в тому, що вже три роки лікую полікістос

Доброго дня. Справа в тому, що вже три роки лікую полікістос. Гормон ЛГ підвищений. Лікуюся в лікаря вже 3 роки. Вона назначала Ярину, дюфастол, Марвелон, Фемостон, але затримка місячних і надалі є.Сходила до іншого лікаря, він сказав здати гормн 17 альфа оксіпрогестерон, він виявився завищеним. Коли звернулася з аналізами до першого лікаря вона сказала, що це не в її компетнції лікувати від завищеного 17... і взагалі ніякого відношення воно не має до моєї проблеми, сказала йти до імунолога. хотілося б знати, хто правий в такій ситуації, чи впливає 17 ... гормон на затримки місячних і як лікувати. Дякую

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Щось вас дуже дивно лікують. Коли і як саме ви обстежувалися?