Доброго дня, скажіть будь-ласка що може бути коли в мене завжди на ногах у...

Доброго дня, скажіть будь-ласка що може бути коли в мене завжди на ногах у голілках дуже помітні великі вени і ястає незручно ходити в шортах бо вони дуже помітні , навіть прокинувшись зранку після сну вени дуже помітні не як у всіх

Ответы врачей 2

Ужанов Олег Григорьевич
сердечно-сосудистый хирург
Адрес: г. Киева, Украина, ул. Шелковичная 39/1, корп. №6, Александровская (Октябрьская) клиническая больница
Телефон: 044 255-15-48
Шановній Марк, Ваші скарги та опис відповідають клініці варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. Але деякі, здебільшого худорляві, люди мають більш помітну та рельєфну сітку підшкірніх вен у нормі. Безумовну крапку у цьому питанні Вам допоможе поставити консультація судинного хіруга. Не раджу Вам зволікати з цим, тому що нелікована варикозна хвороба може призвести до тяжких, навіть інвалідизуючих ускладнень та наслідків. З повагою, судинний хірург Ужанов Олег Григорович.
Молнар Игорь Мирославович
проктолог
Адрес: г. Киев
Телефон: (044)540-96-20 (093)963-81-61
Доброго вечора, Марк. Скажіть будь ласка таке: який Ваш вік, як давно помітили описані Вами зміни, чи не супроводжуються ці візуальні зміни набряком і дискомфортом у ділянках ніг?