Доброго ранку! Допоможіть будь ласка порадою

Доброго ранку! Допоможіть будь ласка порадою. Я вагітна 38т.я побачила збоку з правої сторони біля внутрішніх статевих губ(трохи всередині)невеличку чи то якусь гульку чи то якесь утворення білого колору Воно мене не турбує але бентежить Що це може бути ???Напишіть будь ласка хоча б припущення якесь Дуже дякую!

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Приблизно? Сифіліс, ліпома, генітальний молюск, чирій, киста бартолінової залози, папілома і т.д.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Все може бути. Без огляду сказати неможливо.
Специалист
Обратитесь к дерматологу.