доброго дня.в козочки після третього окоту зявився мастіт

доброго дня.в козочки після третього окоту зявився мастіт.лікували натиранням(горілка,олія,оцет в однакових пропорціях).вимя стало не тверде,але одна половина менша,а інша більша.так цілий рік більше нічого не робили.Вчора козочка окотилась,вимя стало більш не рівне, і не тверде.натираю таким самим натиранням.Що можна зробити ,щоб вимя стало однаковим?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.На жаль однаковим вже не стане, більше всього чатина молочної залози атрофована.