Добрий день,скажіть будь-ласка,чи збільшення щитовидної залози може давати температуру тіла 37-37.2 на протязі двох місяців,і...
Добрий день,скажіть будь-ласка,чи збільшення щитовидної залози може давати температуру тіла 37-37.2 на протязі двох місяців,і ще які можуть проявлятися симптоми?Дякую вам за пораду!!!!!!!!
Ответы врачей 1
Панькив Владимир Иванович
эндокринолог
Доброго дня!
Однозначно на Ваше запитання відповісти не можу. Саме по собі збільшення щит. з-зи зазвичай не дає підвищення Т тіла. Виняток -запалення залози (характерний біль в ділянці залози, висока Т). У будь-якому разі необхідно зробити обстеження: загальний аналіз крові, УЗД щит.з-зи і лімфатичних вузлів шиї, конс. ЛОР, стоматолога, заг.ан.сечі, флюорографія.