Здраствуйте сдала анализ и у меня обнаружили, подскажите каое необходимо лечение Виявлення мікоплазм та визначення чутливості...

Здраствуйте сдала анализ и у меня обнаружили, подскажите каое необходимо лечение Виявлення мікоплазм та визначення чутливості до АБ Результат 1 'Ureaplasma urealyticum виявлено у високому титрі У високому титрі - 10 000 або більше КУО/зразок Результат 2 'Mycoplasma hominis виявлено у високому титрі У високому титрі - 10 000 або більше КУО/зразок Результат 3 Чутливість до а/б M.hominis та U.urealyticum Чутливість до антимікробних препаратів S=Чутливий I=Помірно стійкий R=Стійкий Результат № 3 1.1.Доксициклін 4 мг/л S 1.2.Доксициклін 8 мг/л S 2.1.Джозаміцин 2 мг/л R 2.2.Джозаміцин 8 мг/л S 3.1.Офлоксацин 1 мг/л R 3.2.Офлоксацин 4 мг/л S 4.1.Еритроміцин 1 мг/л R 4.2.Еритроміцин 4 мг/л R 5.1.Тетрациклін 4 мг/л S 5.2.Тетрациклін 8 мг/л S 6.1.Ципрофлоксацин 1 мг/ R 6.2.Ципрофлоксацин 2 мг/ R 7.1.Азитроміцин 0,12 мг/л R 7.2.Азитроміцин 4 мг/л S 8.1.Кларитроміцин 1 мг/л R 8.2.Кларитроміцин 4 мг/л S 9.Прістінаміцин 2 мг/л S

Ответы врачей 1

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
лечение назначается индивидуально и очно.очень хорошо что вы сделали посев с чувствительностью.приходите очно назначим