Доброго дня.Досих пір в мене все було добре статевий акс тривав всередньоме дільше 1-години
Доброго дня.Досих пір в мене все було добре статевий акс тривав всередньоме дільше 1-години.А тепер я думаю що мене передчасна еякуляція. Через чозе і як це можна вилікувати..?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Специалист
Для лікування потрібна діагностика. Передчасна еякуляція може бути внаслідок простатиту. Відвідайте уролога, потрібен аналіз секрета простати.