Терміново!

Терміново!!!Я приймала "Ярину" 1,5 р.По рекомендаціях лікарів зробила перерву.Менструації немає.Послідня менструація була 04.04.2011.Тести показують негативний результат.Кілька разів були різкі гострі болі з лівої сторони.Вчора була у лікаря.Сказала, що у мене лопнула фолікулярна киста з лівої сторони.Правий яїчник збільшений в 2 рази + труба також збільшена.Сказала, що це не є позаматкова вагітність.Назначила йодомарин 200 пити 2 міс.(в мене збільшена щитовидка),дисменорм або циклоденон 2міс.Скажіть, будь-ласка, що краще приймати, чи це правильне лікування?А те що киста лопнула, повинно само по собі пройти, чи я щось не розумію.Допоможіть, будь-ласка,Дякую

Ответы врачей 1

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
принимайте лечение назначеное врачом если нет температуры