Доброго дня! Чи залежать критерії жіночої краси від статевих гормонів

Доброго дня! Чи залежать критерії жіночої краси від статевих гормонів? Мені 25 р. у мене гірсутизм, полікістоз, назначили гормональну терапію. Боюся приймати, бо чула прямо протилежні думки - можна розповніти аж до втрати людського вигляду/ можна покращити вигляд - шкіра обличчя стане чистішою, фігура стрункішою Прошу, порадьте. Дякую

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
Половые гормоны эстроген, прогестерон, тестостерон (вернее их правильное соотношение) отвечают безусловно за "красоту кожи". Можете смело приступать к лечению. А побочные реакции в виде повышения веса и прочее (синдром Кушинга) получаются крайне редко и при неверном приеме других гормонов (кортикостероидов).