Доброго дня! В мене таке питання, як можна позбутися шишечки в задньому проході, яка виникла...

Доброго дня! В мене таке питання, як можна позбутися шишечки в задньому проході, яка виникла недавно? Пробувала свічки проктозан, не допомагають...

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день пані Іванко. Вірогідніше за все у Вас має місце запалення(тромбоз) гемороїдального вузла. Спроубйте поприймати наступне: 1) "Детралекс" по 2т 3 рази на добу 4 дні, далі по 2т 2 рази на добу 2 дні, далі по 2т в день 1 місяць. 2) Мазь "Гепатромбін Г" вводити в анальний канал і наносити на збільшений гемороїдальний вузол(шишечку) 3 рази на добу на протязі 12-14 днів. Сподіваюсь, що мої рекомендації Вам допоможуть, однак у Вашій ситуації все ж очний огляд кваліфікованого проктолога не завадить. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.