Добрий день. Декілька днів тому ми побачили, що у нашої кішки плівка, яка є у...
Добрий день. Декілька днів тому ми побачили, що у нашої кішки плівка, яка є у кутиках очей дуже сильно збільшилася і буквально закрила їй половину ока, очі вона постійно ніби примружує. Це відбувається вже на протяжі 3-4 днів. Скажіть будь-ласка, чи це якась хвороба і чи нам потрібно звертатися до ветеренара.
Ответы врачей 1
Специалист
Добрий день. Це треба побачити, щоб встановити діагноз.