моему сыну 7 лет и он очень переживает за своё здоровье т.е

моему сыну 7 лет и он очень переживает за своё здоровье т.е.моет руки через секунду боится трогать предметы голыми руками как мне быть

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий день, Ольго.

Якщо є така можливість, я б рекомендувала звернутися до психолога. Така компульсивна поведінка свідчить про якісь психологічні труднощі вашого сина з якими він справляється шляхом нав"язливих дій. Психолог допоможе виявити, що саме маскується за цим симптомом і справитися з ним.