Добрий день. Вже 5 років лікую позвоночну грижу, в сегменті Л5-С1, 11 мм, загострення часті,...
Добрий день. Вже 5 років лікую позвоночну грижу, в сегменті Л5-С1, 11 мм, загострення часті, тому лягаю двічі на рік в неврологію (роблять блокади), під час загострень сильна біль, тягну ліву ногу, відчуваю в ній оніміння. Зараз вагітна, на лкк нейрохірурги дали заключення про бажаність уникнути потуг, тобто направили на кесарево. Гінекологи ж радять спробувати народити самій, зараз почалися болі, народжувати десь через тиждень-два.. Що Ви порадите, наполягати на кесарево чи спробувати народити самій, які можуть бути негативні наслідки для моєї спини? Дякую
Ответы врачей 1
Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
Ризик самостійних родів великий. Думаю, що кесаревий розтин буде кращим варіантом.