Добрий день! Порадьте мені будь ласка які ліки можна приймати, щоб не набиралась в коліні...

Добрий день! Порадьте мені будь ласка які ліки можна приймати, щоб не набиралась в коліні рідина, бо ніхто мені не може з цим допомогти. Дякую!

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Людмило ! Порадити ефективне (у тому числі - медикаментозне) лікування можливо тільки після встановлення причини накопичення рідини (діагнозу). Першим кроком до встановлення діагнозу є очна консультація (у подібних випадках - ревматолога або ортопеда), що я і раджу Вам зробити. Якщо за місцем проживання не можуть допомоготи Вам у цьому - день та час консультації Ви можете узгодити зі мною за тел 067 408 21 27.