ari | 2014-12-04 14:21:36

Наружный геморроидальный узел

Пол: мужской. Возраст: 22 года. Доброго дня. Вже як тижнів 1.5 - 2, в мене появився 'наружный мешочек' чи як правильно 'наружный геморроидальный узел'. Не придавав особливого значення йому, бо поняття не мав шо це таке, тим більше колись вже таке було і саме по собі з часом пройшло. Хотів би запитати, чи можна його вилікувати мазями або таблетками, чи обов'зяково йти до врача і видаляти хірургічним методом? Дякую

Ответы врачей 4

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Крім цього обов'язково відвідайте кваліфікованого проктолога для уточнення діагноза та визначення подальших перспектив розвитку ситуації.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день. Найбільш вірогідно, що у вас має місце тромбоз(запалення) гемороідального вузла. Не думаю, що вм потрібно поспішати з виконанням оперативного втручання. В даний момент по приймаєте: 1) "Флебодіа 600" по 1т 3 рази в день 5 днів, далі по 1т в день 1місяць. 2) мазь "Проктозан-нео" 2-3 рази в день 14 днів
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Якщо вузол не зміниться, значить всі можливості консервативного лікування вичерпані і такий вузол треба видаляти.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня. Швидше за все у вас трапився тромбоз зовнішнього гемороідального вузла. Якщо це так, то мазі можуть вплинути на ситуацію. Попробуйте мазь Проктозан-нео (Прокто-Глівенол) - 2 рази на день протягом 2-3 тижнів. За цей час тромб повинен зникнути, а вузол суттєво зменшитись.