Ангелина | 2018-09-26 22:37:38
Гинекология
Какие физические упражнения нужно исключить при кисте яичника и можно ли получить какое-то освобождения от нормативов или физры в вузе при этом ?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
До вибору фізичних занять потрібно підходити дуже обережно і акуратно. Включення тих чи інших вправ в тренувальний процес залежить від того, наскільки складна і небезпечна кіста.
Якщо причиною кістозного освіти є запальна реакція, то спортивні заняття повністю виключаються, щоб запобігти можливому виникненню ускладнень.
Повернутися до тренувань можна тільки після проходження повного курсу терапії. Варто поновлювати фізичну активність з простих і легких вправ, поступово нарощуючи величину і інтенсивність навантаження.
Слід знати, що певні види тренувальних рухів провокують розростання і перекручування кісти, негативно впливають на самопочуття і стан здоров’я. До таких вправ відносяться вправи для пресу, напруга прямих і косих м’язів живота.