Вікторія | 2018-09-27 11:10:21
Дитина 4 місяці
Доброго дня а що може бути і що потрібно робити заколихала дитину пройшло трішки часу хвилину 5 і вона так різко начала плакати таким криком нвсе щось заболіло і так ще два рази поки спала дитині 4 місяці
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте обратитесь на осмотр к педиатру, для того что бы убедиться что со здоровьем малыша все в порядке.