Таня | 2018-10-24 09:43:27
ерозія шийки матки
Доброго дня ще раз!
То я так і не зрозуміла, якщо я не лікувала ерозію протягом 5 років, які шанси, що вона за цей час може перерости в рак? З попередніх аналізів, які я вже отримала підвищений рівень лейкоцитів 30-32 і молочниця.
Які шанси захворювання на рак при таких аналізах?
Бо ще не прийшли аналізи на рак.
І це можливо, якщо немає папіломи віруса?
Ответы врачей 1
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Рак шийки матки не розвивається на пустому місці і не розвивається блискавично. Інфікування ВПЛ підвищує ризики захворіти, у Вас його немає.