Юрій | 2018-10-26 13:57:19
Лікування неврозу
Доброго дня. Мені 24 роки. 5 років тому я пішов в тренажерний зал. В мене була крепатура м'язів (не міг підняти навіть руки догори). Через 3 дні після заняття я пішов на день народження. Там вживав алкоголь в невеликій кількості. Крепатури я не відчував, напевне алкоголь анестезував біль і я багато рухався. Після недовгого застілля я пішов додому. Додому мене зібрались проводити друзі. І дорогою додому в мене почались дивні приступи. Спазмувались м'язи в грудях і іррадіювали по цілому тілі. Я дуже настрашився що в мене інфаркт (поставив сам собі діагноз, бо навчався на той час на стоматології) і я помираю. Потім коли привели мене додому викликали швидку допомогу. Зробили екг, виміряли тиск і сказали що все в нормі. Я наче б то заспокоївся, але все тільки почалося. До цього випадку я був активною людиною, брав участь у різноманітних конкурсах, грав футбол за університетську команду. Після даного випадку я став практично всього боятися. Сам виходити з дому. Більше року я мав нестерпні головні болі. Спав спокійно але після того як прокидався вони знову поверталися. Через півтори року головніболі пройшли. Але від нейменших стресів вони знову повертаються. І під час всіх цих нестерпних симптомів, болів я продовжував навчатися. На даний час я закінчую 2 рік інтернатури. Досі у мене залишився страх податися в дорогу одному. Я живу в невеликому містечку і завжди шукаю з ким я буду їхати на навчання і з ким повертатимусь. На квартирі я живу з хлопцями з університету, з якими живу від 2 курсу. Їм я ніколи нічого не розказував. Завжди переживаю чи буде хтось на квартирі щоб я не був сам. Ще є страх що я зроблю щось не так (не панічний, але якийсь підсвідомий),що я зійду з розуму, що загублюсь в дорозі і мене ніхто не знайде. Довго думав що симптоми з часом пройдуть. Вони пройшли частково але не повністю. Декілька разів я відважувався їхати сам, але в дорозі мене охоплювала паніка і всі симптоми починались спочатку.
Допоможіть будь ласка. Можливо є психотерапевтичні техніки для подолання цього типу неврозу. Дуже хочу перебороти себе і повернутися до нормального життя.
Дякую Вам.
Ответы врачей 1
Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Доброго дня! Рекомендую Вам звернутися безпосередньо до психотерапевта. Я займаюсь тривожними розладами, працюю в Києві, або по скайпу. тел. 0991765533, 0675858901. Якщо Вам зручніше в іншому місті, то тут контакти хороших спеціалістів: uapp.org.ua